Top 5 Graczy
1.Bombardier140 lv
2.JungleBoyy140 lv
3.Kir0oO140 lv
4.KnooperS140 lv
5.Promotor140 lv
Zobacz więcej

Regulamin

Postanowienia Ogólne:
§1.1 Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższego regulaminu.
§1.2 Każdy Użytkownik serwisu powinien zapoznać się z niniejszym regulaminem.
§1.3 Nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu będzie skutkowało blokadą lub usunięciem konta.
§1.4 Korzystanie z podstawowych usług serwisu jest w pełni darmowe, a użytkownik nie jest zobowiązany do zakupu konta PREMIUM.


Konto, dane konta, bezpieczeństwo i gra:
§2.1 Zabronione jest ustawianie nazw użytkowników które mogą obrażać innych, jak i zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie lub treści naruszających zasady współżycia społecznego.
§2.2 Zabronione jest używanie nazw użytkowników, które można uznać za próbę podszywania się pod inną osobę publiczną, osobę z administracji, lub innych instytucji (reklamy innych serwisów itp.)
§2.3 Zabrania się pisania na czacie treści które mogą obrażać innych, jak i zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskich lub treści naruszających zasady współżycia społecznego.
§2.4 Użytkownik serwisu zobowiązuje się do samodzielnego przechowywania swoich danych dostępowych do konta w bezpiecznym miejscu.
§2.5 Przekazanie hasła innym graczom i osobom trzecim jest zabronione. Zakazane jest również proszenie lub inne czynności mające na celu zdobycie hasła lub danych do konta od innych graczy.
§2.6 Użytkownik wpisuje swoje dane logowania wraz z hasłem tylko w miejscu do tego wyznaczonym w serwisie. Administracja nigdy nie prosi o udostępnienie hasła.
§2.7 Każdy gracz ma możliwość odwołania się od popełnionego wykroczenia - ponowne rozpatrzenie sprawy. Czas do 14 dni od momentu nałożenia pierwszej blokady.
§2.8 Administracja nie odpowiada za stratę / zapomnienie hasła.
§2.9 Każdy użytkownik ponosi odpowiedzialność za swoje konto.
§2.10 Każdy użytkownik jest zobowiązany do podania poprawnych danych przy rejestracji, które będą pomocne przy kontakcie z Administracją.
§2.11 Zabrania się handlu przedmiotami lub yangami za realne pieniądze (w tym PSC itp.). Każda próba sprzedaży jak i kupna będzie karana blokadą danego konta.
§2.12 Zakazuje się handlowaniem Yang i SM poza obrębem gry. W przypadku sprzedaży postaci + yang, ich ilość nie może przekraczać wartości ekwipunku.
§2.13 Zabrania się celowego utrudniania gry. W ten punkt nie wchodzą takie czynności jak:
- tzw. ksucie
- zabijanie graczy
- rzucanie umiejętności "Rozproszenie Magii"
- utrudnianie pokonania potworów/bossów/metinów
- bieganie z potworami po spocie (odciąganie ich nie jest dozwolone)
§2.14 Zabrania się pisania na wołaj na więcej niż dwie postacie jednocześnie. Administrator ma prawo uznać wiadomości wysyłane przez użytkownika jako spam i nałożyć odpowiednią karę.
§2.15 Zakazuje się wymiany Won & Yang oraz SM na inne serwery, portale i gry bez pomocy członka administracji.
§2.16 Zakazuje się handlu za realne pieniądze, wymiany na inne serwery, portale i gry następującymi przedmiotami:
Wszystkie przepustki i Skrzynie z Przepustkami
Wszystkie ulepszacze z metinów i potworów
Smocze Odłamki, Leśne Kryształy i Krwiste Kamienie
Wszystkie Cory
Zaczarowania przedmiotu, Zaczarowania Nakładki, Zaczarowania Pasa, Wzmocnienia Nakładek
Zwoje Egzorcyzmu, Rady Pustelnika, Kamienie Duchowe, Kamienie Zwierzaka, Delikatne Sukna, Butelki Gildii, Eliksiry Poszukiwacza, Spirale Czasu, Eliksiry i Spirale Kolekcjonera, Pierścienie Doświadczenia, Rękawice Złodzieja, Księgi Umiejętności, Księgi Umiejętności Zwierzaka, Smakołyki Zwierzaka, Mikstury Doświadczenia Zwierzaka
Białe, Niebieskie, Krwawe oraz Tęczowe Perły
Zwoje Błogosławieństwa, Zwoje Boga Smoków, Podręczniki Kowala, Magiczne Kamienie, Piekielne Kamienie, Zgniłe Liście, Fasolki Zen, Fasolki Xan, Fasolki Ochao, Owoce Życia i wszystkie ich rodzaje
Wszystkie Przetopy, Rudy, Szczątki i Marmury Polimorfii, Punkty PO Błogosławieństwa Smoka, wszystkie tzw. "dopalacze" włącznie z rybami, Mikstury Mądrości, Złote Mikstury Mądrości
Wszystkie skrzynie eventowe, Szkatułki Błogosławieństw, Skrzynie Serwerowe, Skrzynie z Wodami, Skrzynie Ks. Zwierzaka, Skrzynie Ks. Um.
§2.17 Zakazuje się handlu za realne pieniądze na tzw. "zamówienie".

Modyfikacje, oszustwa i błędy:
§3.1 Zabronione jest modyfikowanie klienta gry w jakikolwiek sposób, bez zgody Administracji serwisu.
§3.2 Zabronione jest używanie botów, skryptów, symulatorów klawiatury i innych programów ułatwiających lub automatyzujących rozgrywkę.
§3.3 Zabrania się podszywania pod administratora lub innego użytkownika serwisu. Każda taka próba będzie karana stałą blokadą konta.
§3.4 Każdy gracz jest zobowiązany do poinformowania Administracji o wykryciu błędu lub modyfikacji w grze. Używanie danego błędu lub danej modyfikacji będzie skutkowało blokadą konta.


Dotacje na serwer i funkcje premium:
§4.1 Korzystanie z ItemShopu jest dobrowolne.
§4.2 Serwis można wspierać poprzez dobrowolny zakup konta VIP, które obowiązuje na forum.
§4.3 Do każdego konta VIP w zależności od kwoty płatności przyznawane są gratisowe punkty, za które możemy wykupić dodatkowy dostęp do usług premium przy koncie VIP.
§4.4 W przypadku braku zwrotnego SMS-a lub innych problemów związanych z zakupem konta VIP, z reklamacją należy zwrócić się do serwisu CashBill.pl za którego pośrednictwem dokonywane są zakupy. Administracja nie odpowiada za tego typu zdarzenia.
§4.5 W przypadku zamknięcia serwera, koszty płatnych rozszerzeń serwisu nie są zwracane.
§4.6 Jeśli konto zostało zablokowane, koszty płatnych rozszerzeń serwisu nie są zwracane.


Support serwera:
§5.1 Support serwera znajduje się pod adresem http://Glevia.pl/support i jest głównym kanałem kontaktowym między Użytkownikiem a Administracją serwera.
§5.2 Każde zgłoszenie do Supportu należy pisać starannie i z zachowaniem zasad netykiety. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy bądź inne niedozwolone treści będą zamykane bez odpowiedzi.
§5.3 Administrator ma prawo do zablokowania możliwości wysyłania zgłoszeń na Support przez Użytkownika bez wcześniejszego upomnienia jeśli łamią one Regulamin. W wypadku, gdy Użytkownik nie stosuje się do zaleceń Administracji i celowo utrudnia jej pracę, również ma ona prawo do nałożenia blokady z wcześniejszym poinformowaniem i upomnieniem.


Wydarzenia (Eventy):
§6.1 Podczas wydarzeń specjalnych (Eventów) organizowanych przez Administrację serwisu, osobą prowadzącą dany Event jest Game Master wyznaczony przez serwis.
§6.2 Uczestnicy Eventu zobowiązani są przestrzegać instrukcji i poleceń od Game Mastera. Niezastosowanie się do instrukcji i poleceń może skutkować wykluczeniem z danego wydarzenia.
§6.3 Uczestników wydarzeń obowiązują zasady współżycia społecznego. Wszelkie obrazy, groźby lub natręctwa wybiegające poza cel gry, będą karane przez Administrację serwisu lub Game Mastera.
§6.4 Zastrzeżenia dot. Eventów należy wysyłać poprzez System Zgłoszeń lub kontakt z Game Masterem w grze.
§6.5 Team Glevia.pl zastrzega sobie prawo do oceny natręctwa gracza jak i do wymierzonej kary.


Prawa i obowiązki Administratora:
§7.1 Administrator ma możliwość zablokowania lub usunięcia konta w przypadku stwierdzenia nieprzestrzegania niniejszego regulaminu lub gdy uzna, że użytkownik działa na szkodę serwera.
§7.2 Administracja dba o dobro i porządek na serwerze.
§7.3 Administracja nie ma obowiązku pomocy graczom.
§7.4 Administracja nigdy nie prosi o udostępnienie hasła do konta.
§7.5 Administracja nie ma dostępu do tworzenia przedmiotów.
§7.6 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za czyny niezależne od siebie, w tym m. in.:

a ) kradzieże kont i przedmiotów,

b ) włamania na konta,

c ) błędne wysłanie SMS-a

d ) brak kodu zwrotnego SMS (w tym wypadku należy zwrócić się do CashBill.pl)

e ) utratę przedmiotów w wyniku błędu gry (m. in. utrata lub zniszczenie bazy danych)

§7.7 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wymiany kont. Odpowiedzialność ponoszą osoby które się wymieniają.
§7.8 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za decyzje i pomyłki graczy, w tym m. in.:
a ) zagubienie i usunięcie kont i przedmiotów,
b ) przypadkowe zakupy, sprzedaże i modyfikacje przedmiotów,
c ) przypadkowe wybory dot. królestwa, gildii i płci postaci,
§7.9 Administrator ma prawo uznać nazwę użytkownika za niestosowną i wymierzyć odpowiednią karę.


Informacje Ogólne:
§8.1 Administracja może wymierzyć karę za złamanie regulaminu, nawet jeśli podany czyn nie jest zabroniony.
§8.2 Użytkownik serwisu ma obowiązek odpisać administracji gdy wykonuje jakąkolwiek czynność w grze.
§8.3 Administracja może zablokować lub usunąć konto użytkownika bez podania przyczyny.
§8.4 Administratorzy są osobami zarządzającymi serwisem. Decyzje Administratorów są ostateczne.
§8.5 Wszelkie pytania, reklamacje, propozycje i zastrzeżenia należy wysyłać poprzez System Zgłoszeń lub kierować do Administratorów serwisu.
§8.6 Serwis jest własnością właściciela serwera. Wliczają się w to wszystkie konta wraz z zawartością (postacie, yang, ekwipunek itp.). Użytkownik ma możliwość korzystania z nich w celach rozrywkowych.


Postanowienia końcowe:
§9.1 Niniejszy regulamin zawiera zbiór praw, informacji i obowiązków które każdy użytkownik serwisu powinien znać i przestrzegać.
§9.2 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie, po uprzednim poinformowaniu o tym użytkowników.


Polityka Prywatności:
§10.1 Niniejsze przepisy określają zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z serwisu.
§10.2 Użytkownik przez rejestracje wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych do celów dla których serwis został stworzony.
§10.4 Serwis wykorzystuje dane udostępnione przez użytkowników tylko i wyłącznie podczas korzystania ze strony, logowania, rejestracji, ewentualnie przy zakupie usług płatnych.
§10.5 Do wykupienia dodatkowych funkcji premium mogą być wymagane dodatkowe dane, takie jak pełne imię i nazwisko, adres, numer konta bankowego itp. Odpowiedzialnym za przetwarzanie tych danych jest serwis CashBill.pl
§10.6 Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
§10.7 Rejestrując się, użytkownik wyraża zgodę na regularne wysyłanie mu wiadomości e-mail z informacjami o grze jak i reklam. Serwis Zastrzega sobie również prawo do rozsyłania SMS użytkownikom zarejestrowanym w naszym serwisie.
Użytkownik, który został do korzystania z serwisu Glevia zaproszony za pomocą treści SMS, ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania następnych wiadomości. W celu wypisania się z listy adresatów, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: [email protected] w treści wpisując numer telefonu, na który nie chce się otrzymywać treści reklamowych.
§10.8 W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
§10.9 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
§10.10 Dane użytkownika mogą zostać usunięte na wyraźną jego prośbę poprzez kontakt na adres e'mail [email protected]
§10.11 Przetwarzamy pobrane dane od użytkownika zgodne z polskim prawem o ochronie danych. W przypadku dokonywania płatności Twoje dane (email) są przekazywanie firmie Cashbill.pl lub PayPal.

 

Wpłaty dokonywane za pośrednictwem PaySafeCard jak i innych usług dokonywane są dobrowolnie a forma gratyfikacji ze strony firmy jest czas dostępu do usługi premium wyrażonej w wirtualnej jednostce "Smocze Monety", którymi użytkownik serwisu może dobrowolnie dysponować.

Nazwa firmy H81 MARCIN SZREIBER
89-600 Chojnice, pomorskie
Młodzieżowa 33/17
Nip: 555-21-19-285
Regon: 369304369
E'mail: [email protected]

Panel Gracza
Top 5 Gildii